Okunma

Evernote ile PDF’e Not Alın


29 Ağustos 2014 Cuma 05:30
Evernote ile PDF’e Not Alın

Evernote uygulamasını henüz denemediyseniz, ücretsiz olarak kullanılabilen bu üretkenlik aracına mutlaka göz atın. Aslında bu tek bir uygulama değil, güçlü bir altyapısı bulunan bir servis. Bu altyapı sayesinde akıllı telefonunuzla çektiğiniz bir fotoğrafı not olarak kaydetmek, hızlı metin notları oluşturmak ve hatta el yazısını kaydetmek mümkün oluyor.

Neredeyse tüm mobil ve masaüstü platformlar ile uyumlu olan Evernote, siz kaydettikten hemen sonra bu notu tüm cihazlarınız arasında tek bir hesap üzerinden senkronize ederek, örneğin akıllı telefona aldığınız bir notu zahmetsizce PC’de görüntüleyip düzenlemeye devam etmenizi sağlıyor.

Üstelik son güncellemeyle birlikte Evernote çok daha başarılı bir hale geldi. Özellikle yayıncılar için büyük önem taşıyan PDF üzerinde çalışma özelliği nihayet Evernote Business ve Premium kullanıcılara sunuldu. Aylık abonelik ücreti ödeyerek erişebildiğiniz bu sürümlerde, artık PDF üzerinde oklar ve şekillerle notlar almak, belgeleri damgalamak ve metin eklemek mümkün hale geliyor.

Bu özellikleri denemek için ücretli sürümleri kullanmanız da şart değil. Zira Evernote’un temel (ücretsiz) sürümünü tercih edenler de gelişmiş özellikleri 10 gün boyunca hiçbir ödeme yapmaksızın deneyebiliyor.

:: Evernote kullanıyor musunuz?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Evernote ile PDF’e Not Alın”

  1. Alcyone dedi ki:

    Yýllardýr kullanýyorum son derece memnunum.

" Evernote ile PDF’e Not Alın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Evernote ile PDF’e Not Alın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Evernote ile PDF’e Not Alın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "