Okunma

Evernote Nereye Gidiyor?


28 Kasım 2014 Cuma 13:00
Evernote Nereye Gidiyor?

Akıllı notlar almanızı sağlayan ve birçok farklı platformda, hem mobil hem bilgisayar ortamında çalışabilen Evernote, hem akıllı notlar yaratmak hem de bunları paylaşarak farklı kişilerle birlikte çalışma yapmak için en ideal platformlardan bir tanesi.

Sadece not almaktan fazlası

Farklı bilgi kaynaklarını bir araya getirerek canlı biçimde size veri akışını sağlayan ve bunları bir araya kolayca derlemenizi sağlayan özelliklerle kendisini geliştiren Evernote, Evernote Business ile ortaklaşa çalışma ve anlık iletişim kurma özelliklerini de kurumlar için kullanılabilir biçimde sunmaya başladı.

Neredeyse bütün platformlarda çalışabilen Evernote‘un kullanıcılara sundukları imkânları, bugünkü durumunu ve gelecekte gideceği yönü Avrupa Genel Müdürü Cristina Riesen‘a sorduk.

:: Evernote’u mu yoksa diğer bulut tabanlı hizmetleri mi tercih ediyorsunuz?
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

14 yorum - “Evernote Nereye Gidiyor?”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Web sayfasının sadece linkini kaydeder onenot. Evernote içeriği de kaydeder.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  bu kadını seslendiren hatuna sesleniyorum.. bırak bu işi yapma, valla bak.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Evernote kullaniyorum gercekten en iyisi

 4. SDN Okuru dedi ki:

  İos animsatici ve not gayet başarılı hem de sade yavaş degil

 5. SDN Okuru dedi ki:

  OneNote kullanıyorum ve çok daha iyi olduğunu düşünüyorum. Örneğin OneNote’da bulunan çok önemli bir özellikten bahsedeyim: Ekranın bir yanında açtığınız Office belgesine veya o belgenin içinde seçtiğiniz bir kısma, OneNote sayfasındaki herhangi bir sayfayı/satırı/maddeyi ve benzeri öğeyi bağlayabilme. Makale veya yapılandırılmış bir yazı hazırlarken OneNote içerisinde de yazının iskeletini oluşturmak veya görmek için mükemmel bir imkan. Tablette s-pen ile kullanıyorsanız OneNote alışılmış defterlerinizin yerini alabilir. OneNote’un Office’deki yazma araçlarına sahip olduğundan bahsetmeye gerek bile yok. Tek zayıf yanı mobil platformlardaki ataleti.

 6. SDN Okuru dedi ki:

  bende yıllardır evernote kullanıyorum

 7. SDN Okuru dedi ki:

  Ona numara

 8. SDN Okuru dedi ki:

  OneNote gayet başarılı.

 9. SDN Okuru dedi ki:

  Pc de onenote

 10. SDN Okuru dedi ki:

  OneNote kullanıyorum. Memnunum.

 11. SDN Okuru dedi ki:

  Note serilerindeki S Note bireysel kullanımda daha fazla esneklik sunuyor kullanıcıya ancak Note serisine sahip olmayan birisi için Evernote biçilmiş kaftan!!!!

 12. SDN Okuru dedi ki:

  Alt yazılı yapaydınız iyiydi

 13. SDN Okuru dedi ki:

  Evernote her zaman 10 numara.

 14. Lazzz dedi ki:

  Evernote premium kullanýyorum gerçekten çok harika. Not almaktan fazlasýný yapabiliyor.

" Evernote Nereye Gidiyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Evernote Nereye Gidiyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Evernote Nereye Gidiyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "