Okunma

Evga GTX 285 For The Win!


28 Ocak 2009 Çarşamba 13:01
Evga GTX 285 For The Win!

Profesyonel oyunculukta sık sık kullanılan ve herhangi bir şeyin fazlasıyla iyi olduğu anlamına gelen FTW! kısaltmasını (açılınca for the win) beğenen Evga, yeni hız aşırtılmış GTX 285‘ine bu ismi takmayı uygun gördü. 720 MHz GPU ve 1620 MHz gölgelendirici hızına sahip olan ekran kartının bellekleri de tam 2772 MHz hızında çalışıyor. Dünyanın en hızlı GTX 285’i olan Evga GTX 285 FTW, yurt dışında 449 dolardan piyasaya sürüldü.

:: Ekran kartlarına For The Win gibi oyuncu argosu sözcüklerinin kullanılması sizce hoş olmuş mu?

Bilgi için: Evga
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Evga GTX 285 For The Win!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    4870×2 nin tırnağı bile olamaz. ayrıca kaç yıllık shader türkçe kullanalım ayağına gölgelendirici olarak tabir edilmiş.. tamam türkçe kullanın ancak türkçe olsun diye temel şeyleri de bozmayın lütfen..

" Evga GTX 285 For The Win! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Evga GTX 285 For The Win! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Evga GTX 285 For The Win! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "