TP-Link KL130 akıllı ampul inceleme


11 Temmuz 2019 Perşembe 12:03
TP-Link KL130 akıllı ampul inceleme

 TP-Link KL130 inceleme videosu ile karşınızdayız. b tarafından üretilen akıllı ampul, uzaktan kontrolün yanı sıra renk, renk sıcaklığı, parlaklık ve zaman ayarı gibi birçok ayarı bizlere sunuyor. Bakalım tamamen akıllı telefon üzerinden yönetilen TP-Link KL130 özellikleri neler?

TP-Link KL130 inceleme

TP-Link KL130 akıllı ampul, kullanıcılara uzaktan yönetilebilmesi sayesinde büyük bir erişim kolaylığı sağlıyor.  Akıllı telefonunuz üzerinden yönetebileceğiniz akıllı ampul, herhangi bir ek aparat gerektirmeden Wi-Fi üzerinden telefonunuza bağlanıyor. Telefonunuz ile evin dışında da yönetebileceğiniz ampul; renk, zaman ve gün ışığı ayarlama gibi birçok seçenekle karşımıza çıkıyor. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri inceleme videosu ile baş başa bırakalım.

TP-Link KL130 özellikleri

Akıllı ampul kurulumu basit bir şekilde karşımıza çıkıyor. Herhangi bir hub veya Wi-Fi bağlantısı için gereksinime ihtiyaç duymayan akıllı ampul, akıllı telefonlarımızdan Kasa Smart uygulaması ile yönetiliyor. Kasa Smart uygulaması karşımıza basit ve hızlandırılmış ayarlar ile karşımıza çıkıyor. Uygulama sayesinde akıllı ampulün rengini istediğimiz şekilde ayarlarken bu rengin sıcaklığını da ayarlayabiliyoruz.

Akıllı ampul, parlaklığı ayarlanabilir bir seviyede karşımıza çıkıyor. Ayalanabilir parlaklık sayesinde kullancılılar kitap okurken, televizyon izlerken veya uyurken istedikleri parlaklığı elde edebilmenin yanında enerji tasarrufu da sağlamış oluyor. Enerji tasarruffu konusunda iddialı olan akıllı ampul, zamanlama özelliği ile de kullanıcılara kolaylık sağlıyor.

Zamanlama özelliği ile akıllı ampulün istediğiniz zamanlarda, istediğiniz renk, sıcaklık ve farklı ayarlamalar ile yanmasını sağlayabiliyorsunuz. Evinizde Wi-Fi’a bağlanan akıllı ampul, dünyanın her yerinden kontrol edilebilir bir şekilde karşımıza çıkıyor. Uzaktan yönetim ve zamanlayıcı sayesinde akıllı ampulü yazlık gibi evlerde kullanarak güvenlik önlemi de sağlamış oluyorsunuz.

TP-Link KL130 teknik özellikleri

Wi-Fi frekans aralığı: 2.5 Ghz

Lamba tabanı: E27

Parlaklık seviyesi: 800lm

Giriş gücü: 10W

Renk sıcaklığı: 2500K-9000K

Işık yayma açısı: 230 derece
yazarFurkan Karaca

Henüz yolun başında olan Furkan, çok çalışıyor ve bayağı bir eğleniyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “TP-Link KL130 akıllı ampul inceleme”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Hep para aldiginiz urunleri tanitiyorsunuz. Tp link disinda baska markalarda var.

  2. Anonim dedi ki:

    O kadar teknoloji koyuyorlar, gidi 800 lümen yapıyorlar. 2000 gerekiyor en az.

  3. Teknoloji Dostu dedi ki:

    200 tl ampul.

" TP-Link KL130 akıllı ampul inceleme konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere TP-Link KL130 akıllı ampul inceleme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda TP-Link KL130 akıllı ampul inceleme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "