Okunma

Evliya Canon


08 Aralık 2005 Perşembe 15:00
Evliya Canon

Canon Foto – Video Ürünleri Türkiye Distribütörü Erkayalar Fotoğrafçılık tarafından gerçekleştirilen ve 4 Kasım’da başlayan Canon ürünleri tanıtım aktivitesi, 31 Aralık 2005 akşamına kadar tüm Cumartesi ve Pazar günleri devam edecek. Ülke genelinde on beş şehirdeki otuz noktada aynı anda devam edecek aktivite boyunca ziyaretçiler, standda sergilenen Canon dijital fotoğraf makinesi, video kamera ve taşınabilir kompakt yazıcıları yakından inceleme, deneme çekimleri yapma ve baskı alma fırsatı buluyor. Ayrıca dileyen ziyaretçilerin fotoğrafları çekilerek kompakt yazıcılardan anında 10×15 cm ebatlı baskı alınarak kendilerine hediye ediliyor.

Aktivitede tanıtılan ürünler arasında Türkiye’nin ilk Türkçe menülü dijital fotoğraf makinelerinden olan IXUS 55‘in yanı sıra MVX300 mini DV kamera ve taşınabilir yazıcı CP 510 bulunuyor.

Gidilecek şehirler
Erkayalar, Canon ürünleriyle çekim yapmanın farkını görmek isteyenleri İstanbul, Ankara, İzmir, İzmit, Bursa, Adana, Konya, Diyarbakır, Çorlu, Antalya‘daki çeşitli alışveriş merkezi ve teknoloji mağazalarında buluşmaya davet ediyor.

Bilgi için: http://www.erkayalar.com.tr

SDN
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Evliya Canon konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Evliya Canon ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Evliya Canon ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "