Okunma

Evreka Proje Yarışması Sonuçlandı


20 Haziran 2014 Cuma 14:10
Evreka Proje Yarışması Sonuçlandı

Avea’nın, profesyonel hayata adım atmaya hazırlanan genç yeteneklere ışık tutmak amacıyla hayata geçirdiği “2014 yılı Evreka Proje Yarışmasının sonuçları açıklandı. “AveaMasters Genç Yetenek Programının önemli adımlarından biri olan yarışmada, Sel-fii Zone isimli proje birincilik ödülünü alırken; ikinciliği Şef Masters, üçüncülüğü ise Test-a projeleri aldı.

10-11 Haziran tarihleri arasında Şile Gardens Otel’de gerçekleştirilen final kampında 8  takımdan oluşan 43  yetenekli genç birincilik ödülü için kıyasıya yarıştı. Yarışmada birinci olan takım GSMA kongresine katılım, Pazarlama Okulu veya Kariyer Koçluğu, inTouch 3 ödülünün sahibi oldu. İkinci ve üçüncü olan takımlar ise Pazarlama Okulu veya Kariyer Koçluğu ve inTouch 3 kazandılar.

Final süresince, Avea yöneticilerinin liderliğinde pazarlama, finans, teknoloji ve satış konularında yaratıcı çözümler üreterek, iş hayatına bir adım daha yaklaşan gençler, ayrıca Mahşer-i Cümbüş ekibi ile doğaçlama tiyatroya da katılarak keyifli bir zaman geçirdiler.

:: Avea’nın yaptığı bu yarışmanın genç girişimciler için yararlı olduğunu düşünüyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Evreka Proje Yarışması Sonuçlandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Evreka Proje Yarışması Sonuçlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Evreka Proje Yarışması Sonuçlandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "