Okunma

Evreni Web Tarayıcınızda Gezin


19 Mart 2009 Perşembe 08:35
Evreni Web Tarayıcınızda Gezin

WorldWide Telescope Web Client, evrenin sırlarını tamamen tarayıcınız üzerinden görüntüleyebileceğiniz, Silverlight 2.0 teknolojisiyle çalışan ve dolayısıyla her işletim sistemiyle uyumlu bir internet teleskobu.

İnternetçinin Galaksi Rehberi

Yüzlerce terabaytlık gezegen verisine erişebileceğiniz serviste, 3 boyutlu çevrede aksaklık yaşamadan gezinmek, milyarlarca astronomik objeye erişmek, gerçek zamanlı gezegen ve uydu konumlarını görüntülemek mümkün.

Microsoft’un Silverlight 2.0‘ı yaygınlaştırma çalışmalarının bir ürünü olduğunu düşündüğümüz WorldWide Telescope Web Client’ı buraya tıklayarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

:: Fezayı hangi servisle turlamayı tercih ediyorsunuz?

Bilgi İçin : WorldWide Telescope Web Client
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Evreni Web Tarayıcınızda Gezin”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    silverlght adlı eklentiyi çö***** açılmıyor

" Evreni Web Tarayıcınızda Gezin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Evreni Web Tarayıcınızda Gezin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Evreni Web Tarayıcınızda Gezin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "