Okunma

Exodus: Tanrılar ve Krallar – Film Eleştirisi


11 Aralık 2014 Perşembe 06:05
Exodus: Tanrılar ve Krallar – Film EleştirisiyazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Exodus: Tanrılar ve Krallar – Film Eleştirisi”

  1. zuhalcevik dedi ki:

    Exodus: Tanrýlar ve Krallar filmini izlemeye giderken antik Mýsýr’ýn tanrý kompleksli krallarý hakkýnda bir savaþ filmi izleyeceðimi sanýyordum. Yahudilerin gözünden Hz. Musa’nýn hayatýndan bir kesit anlatma iddiasýnda olduðunu öðrendiðimde ýþýklar çoktan kapanmýþtý. Filmi izlerken birilerinin günümüzde Ýsrail’in Filistin topraklarýnda ne aradýðýný merak eden milyarlarca dünya vatandaþýna þöyle kallavi bir cevap vermek istediði izlenimine kapýldým. Bu baðlamda film, reklamlarla birlikte üç saate yakýn, 140 Milyon dolarlýk bir PR projesinden ibaret.
    Eleþtirinin Devamý: *****

" Exodus: Tanrılar ve Krallar – Film Eleştirisi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Exodus: Tanrılar ve Krallar – Film Eleştirisi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Exodus: Tanrılar ve Krallar – Film Eleştirisi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "