Okunma

Çalan Müziğe Ayar Verin


02 Aralık 2008 Salı 22:06
Çalan Müziğe Ayar Verin

Çalınan müziklerle görüntülerinizin uyumlu olarak çalışmamasının önüne geçebileceğiniz Express Scribe adlı yazılımı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Üstelik aynı firmaya ait Express Dictate ses kayıt programına da aynı anda sahip olabiliyorsunuz.Program, ses dosyasının temposunu artırıp azaltabilmeniz mantığı üzerine kurulmuş bulunuyor. % 225’e kadar hızları artırabiliyorsunuz.


Ekran görüntüsünün büyük halini görmek için üzerine tıklayın.

Hızı Siz Ayarlayın

Gerekli hız düzenlemelerini yaparak ses dosyanızı görüntüye uydurabiliyorsunuz. Ayrıca bu dosyaların istediğiniz yerini kesip istediğiniz bölümlere herhangi bir değişiklik ve ses kalitesi kaybolmadan yapıştırabilirsiniz. Programda ses ve görüntü senkronizasyonlarını oldukça titiz bir şekilde ayarlayabilmek için Options menüsünden profesyonel bir destek alabilirsiniz. Harici olarak ses kablosu ve ses cihazları ile de çalışabilen yazılımda Express Dictate üzerinden kaydettiğiniz sesleri doğrudan kullanabiliyorsunuz.


Ekran görüntüsünün büyük halini görmek için üzerine tıklayın.

İndirin

:: Yazılımı indirmek için tıklayın. (629 KB)

:: DJ’liğe doğru ilerliyor musunuz?


Bilgi için:
NCH Software
Yazan:
Mehmet Erdem Yener
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Çalan Müziğe Ayar Verin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Çalan Müziğe Ayar Verin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Çalan Müziğe Ayar Verin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "