Okunma

iPhone 8 öncesinde Apple Park’ta son durum!


06 Eylül 2017 Çarşamba 16:30
iPhone 8 öncesinde Apple Park’ta son durum!

Apple, uzun bir süredir akıllı telefon dünyasının ana gündemi olan iPhone 8 modelini, 12 Eylül tarihinde yeni merkez üssü olarak lanse edilen Apple Park‘ta bulunan Steve Jobs Amfi salonunda gerçekleştireceği ve bizimde katılım sağlayarak yerinde takip edeceğimiz etkinlik kapsamında tanıtacak.

Drone ile kayıt altına alınan görüntüler sayesinde belirli aralıklar boyunca inşaat sürecini sizlere aktardığımız Apple Park, lansmana ev sahipliği yapılacağının açıklanması ile birlikte tekrar bir merak konusu haline geldi.

Apple Park inşaatı ne durumda?

Gelin, şimdi Duncan Sinfield isimli bir Youtube kullanıcı tarafından paylaşılan ve 2013 yılında temeli atılan Apple Park’ın son durumunu gözler önüne seren yeni görüntülere hep birlikte göz atalım.

Yeni görüntüleri incelediğimizde bina inşaatında sona gelinmiş olması ilk dikkat çeken detay olurken, dış ve iç kısımlarda ağaçlandırma ve çevre düzenleme çalışmalarına hız kesmeden devam ediliyor.

Apple Park inşaatında son günlerde odak noktasının iPhone 8 etkinliğinin düzenleneceği ve Steve Jobs‘un adını alan salon olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

İnşaat konusunda sona gelinen Apple Park’ın, peyzaj çalışmalarının tamamlanması ve küçük eksikliklerin giderilmesi ile birlikte 2 – 3 ay içerisinde faaliyete geçirilmesi bekleniyor.

:: Apple Park hakkında siz ne düşünüyorsunuz?


yazarMehmet Ali Ertunç

2015 yılı Ekim ayında SDN ailesine dahil olan Mehmet Ali, İskenderun Teknik Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam ediyor. Uçaklara olan hayranlığı ve merakı her geçen gün artarken, 7 yıl önce başlayan spor hayatına zorunlu bir ara sonrasında kaldığı yerden devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

“iPhone 8 öncesinde Apple Park’ta son durum!” üzerine 6 yorum

 1. Kerim dedi ki:

  Ben buranin apple campus oldugunu biliyordum. Soylemek istedigim, ozel isimler cevrilmez hacilar. Nasilsa oyle. Siz hic Microsoft a kucucuk yumusak denildigini duydunuz mu? Gerci oradaki soft ietenildigi gibi sekillendirilebilir anlaminda kullanilmis ama neyse.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  şu yerde bizimde bir tuğlamız var ip3 den beri az para kazındırmadık

 3. SDN Okuru dedi ki:

  12 sinde yine başlarlar::: gut morning gut morning gut morning gut morning gut ***** denn vootıır.hoopppp 1500 dolar iphone 8 x edition tfsi

 4. SDN Okuru dedi ki:

  ulan şurda bi işe giremedik:)

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Her zaman ki Apple muazzamligi ve kusursuzlugu mukemmel bir ortam yaratmışlar tebrlkler….

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Mükemmel gözüküyor ya orda çalışanlar çok şanslı adamlar yapmış abi

Yorum yazın

Geri bildirim