Okunma

Facebook Anılarınızı Taze Tutuyor


11 Haziran 2016 Cumartesi 13:30
Facebook Anılarınızı Taze Tutuyor

Facebook, Moments uygulamasını kullanıcılarının kullanması için teşvik etmeye başladı. Anılarınızı hem görüntülemenizi hem de istediğiniz kadarını paylaşmanızı sağlayan Moments uygulaması, Facebook ekibinin yeni odağı.

Facebook, şüphesiz ki dünyanın en çok kullanılan sosyal ağı. Ne kadar fotoğraf yükleyeceğinize dair bir limiti de olmayan sosyal medyada, bazı kesimin orayı sadece fotoğraf albümü gibi kullanması şaşırtıcı değil.

Anıları saklamak ya da silmek

Facebook’un izlediği bu yeni politika sayesinde sunucularında daha fazla yer açılacağı düşünülüyor. Belki de kalp kırıklıkları ve hüzünlerle dolu bir geçmişi gören kullanıcılar, bu anılarından sonsuza dek kurtulmak isteyecekler. Bu sayede çoğu anı ve fotoğraf silinecek ve Facebook’un sunucularında yenilerine yer açılacak. Eğer anılarınızı saklamak istiyorsanız da Moments uygulamasını indirmeniz gerekecek.

16-06/11/facebook-anilar.jpg

Zorlayıcı bir yol izlenebilir

Facebook’un kendi uygulamaları konusunda epey zorlayıcı olduğu su götürmez bir gerçek. Daha önce Messenger uygulamasını kullandırabilmek için Facebook uygulamasındaki mesajlaşma kısmını kaldıran Facebook ekibi, Moments için de indirmeyi fazla teşvik edici taktikler izleyebilir.

:: Moments uygulamasını nasıl buluyorsunuz?




yazarMehmet Arslan

Bilgisayar oyunlarına ayrı bir merakı olan Melik, teknoloji hakkında yazılar yazmayı çok seviyor. Melik’in yeni durağı ise ShiftDelete.net.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Facebook Anılarınızı Taze Tutuyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook Anılarınızı Taze Tutuyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook Anılarınızı Taze Tutuyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "