Okunma

Facebook anketlerine artık GIF ekleyebileceksiniz!


06 Kasım 2017 Pazartesi 10:00
Facebook anketlerine artık GIF ekleyebileceksiniz!

Facebook bundan böyle kullanıcılarının gönderilerine yeni resimli anketler ekleyebilmesini mümkün kılıyor. GIF destekli anket özelliği iOS, Android ve web kullanıcılarının yeni gözdesi olacak gibi gözüküyor.

Facebook GIF destekli anket özelliğini sundu!

Gönderi Oluştur dedikten sonra sağ alt tarafa göreceğiniz Anket seçeneğini seçiyorsunuz. Ardından, seçeneklere bir fotoğraf ya da GIF eklemeniz mümkün. Ayrıca bu anketin Zaman Tüneli’nizde ne kadar süre ile oylanabileceğini de seçebiliyorsunuz.

Facebook

Kısacası, düz metinler yerine dikkat çekici görsellerle anketiniz daha eğlenceli bir hal alabilir. Tek eksik ise sadece iki olası seçenek sunabiliyor olmanız. Cevap alanı da 25 karakter ile sınırlı. Ek olarak, anketler anonim olarak gerçekleştirilmiyor ve kimlerin oy kullandığını takip edebiliyorsunuz.

Facebook yeni anket özelliklerini kendi platformuna getirmeyi sürdürürken, yakın zamanda Instagram uygulamasında Hikayeler özelliğine de bir anket özelliği getirmişti. Messenger sohbet uygulaması içerisinde de 1 yıldan uzun süredir anket özelliği mevcut durumda.

:: Bu yeni anket özelliği hakkında ne düşünüyorsunuz ve kullanacak mısınız?
yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Facebook anketlerine artık GIF ekleyebileceksiniz! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook anketlerine artık GIF ekleyebileceksiniz! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook anketlerine artık GIF ekleyebileceksiniz! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "