Okunma

Facebook Arkadaşlarınızı Duvara Asın


04 Ekim 2010 Pazartesi 06:18
Facebook Arkadaşlarınızı Duvara Asın

Günlük hayatımızın bir parçası olan Facebook, sadece elektronik cihazlarda değil, evinizin ve ofisinizin duvarlarını da süsleyecek gibi duruyor.

Printingfacebook isimli web sitesi, sadece birkaç tıklama ile tüm arkadaşlarınızın fotoğrafını poster haline getiriyor. Bu işlem için Photoshop ile uğraşmanıza da gerek yok. Sadece birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli.

 

Nasıl Yapıyor?

Adım adım arkadaşlarınızın profillerini poster haline getirmek;

Siteye giriş yapın.
Printing Options sayfasında poster boyutunu ve rengini belirleyin.
Connect with Facebook sayfasında uygulamaya izin verin.
PayPal üzerinden ödeme yapın.
Teslimat bilgilerini girin.

 

Türkiye’ye de Geliyor mu?

Bu servis, şu anda sadece Amerika için çalışıyor. Bu posterlerden almasak da fiyatını bilmenizde fayda var. 20 dolar poster için, 5 dolar da gönderim için bedel ödüyorsunuz.

:: Bu hizmeti kullanmayı düşünüyor musunuz?
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Facebook Arkadaşlarınızı Duvara Asın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook Arkadaşlarınızı Duvara Asın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook Arkadaşlarınızı Duvara Asın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "