Okunma

Facebook’a Sürükle-Bırak Eklentisi


23 Ekim 2010 Cumartesi 07:30
Facebook’a Sürükle-Bırak Eklentisi

Dünyanın en büyük sosyal platformu Facebook, sürekli küçük ve büyük yenilikler yaparak kullanıcılarına daha iyi bir hizmet vermeye çalışıyor. Son olarak ise beklenen bir yenilik olan sürükle-bırak özelliğini duyurdu.

Sadece fotoğraflarda kullanabileceğiniz bu özellik sayesinde fotoğfaları interaktif olarak sürükle-bırak şeklinde düzenleyebilecek ve  farklı klasörlere taşıyabileceksiniz.

 

#y3/a006a8360dc3b1d079539baeeb70542c.flv#

 

Ayrıca bununla da kalmayan özellikte kullanıcılar fotoğrafları herhangi bir tarayıcı üzerinden Facebook’a bırakabilecekler. Henüz bununla kısıtla kalan bu özelliğin ise gelecekte ne kadar geniş kapsamlı olacağı henüz belli değil.

 

Ayrıca bu özelliğin ne zaman aktifleşeceği de belli olmadı. Facebook‘un yayınladığı aşağıdaki videoyu izleyerek gelmeden yeni özellikten haberdar olabilirsiniz. Ayrıca buradan Facebook’a fotoğraflar bölümü hakkında fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

:: Facebook’un yeni Fotoğraf Galerisi sizce nasıl olacak ?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Facebook’a Sürükle-Bırak Eklentisi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook’a Sürükle-Bırak Eklentisi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook’a Sürükle-Bırak Eklentisi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "