Okunma

Facebook Ayarlarını Kolaylaştırdı


24 Ağustos 2011 Çarşamba 07:45
Facebook Ayarlarını Kolaylaştırdı

Sosyal ağ dünyasının en güçlü ismi Facebook, zirvenin aslında çöküşün başlangıcı olduğunun fazlasıyla farkında. Bu yüzden 750 milyon üyesine güvenerek standart kalmak istemeyen site, sürekli değişiklikler yaparak kullanıcılarını memnun etmek istiyor.

Geçtiğimiz yıl, kullanıcılarına danşımadan büyük değilikler yapan ve çoğu zaman onların güvenliklerini ellerinden alan Facebook şimdiyse tam tersi bir yol çiziyor.

Google+ tarafından tehdit edilen site, yeni rakibinin önünü kesmek için stratejilerini değiştirdi. Facebook, etiketleme sistemini elden geçirerek daha güvenlikli ve kolay bir hale getirdi.

En çok dikkat çeken yenilik ise yeni sistemde bulunan, etiket onaylama sistemi oldu. Artık sizi etkileyen arkadaşların istekleri direkt profilinizde çıkacak ve tıpkı arkadaşlık istekleri gibi bunları baştan reddetme şansınız bulunacak.

Yeni ayarları açmak için bu adrese tıklamanız yeterli.

:: Facebook’taki bu değişimi yeterli buluyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “Facebook Ayarlarını Kolaylaştırdı”

 1. Neutral dedi ki:

  Bayağıdır dondurmuştum açtığım da bakarım ve arakadaşın da dediği gibi bir yer yerlerden kendi alanından bir tehdit gördüğü zaman kullanıcılarını adam akıllı ciddiye almaya başladılar sanırım.!

  Daha önceki değişikler de kullanıcıları hiçe sayan bir yapıda bulunan facebook yönetimi eksen kaybı olmaması için kendisini ”dinlemeye” aldı diyebiliriz.

 2. Lopard38 dedi ki:

  Ben bıraktım mutluyum.

 3. octavarium dedi ki:

  Yapılan değişikleri tek bir sayfada görmek istiyorsanız;

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Daha aktif değil bu. Zaten yakında yazıyo. Nasıl aktive edilecek ki?

 5. spybot dedi ki:

  Bi bakmam lazım kolaylaşmış zorlaşmış mı..

" Facebook Ayarlarını Kolaylaştırdı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook Ayarlarını Kolaylaştırdı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook Ayarlarını Kolaylaştırdı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "