Okunma

Facebook, Cep Telefonu Üretecek mi?


04 Kasım 2010 Perşembe 08:30
Facebook, Cep Telefonu Üretecek mi?

Bilişim sektöründe çarpıcı bir dedikodu dolaşıyor. Söylenti Facebook’un Google modelini izleyerek, önemli bir cep telefonu üreticisiyle anlaşıp, akıllı telefon pazarına gireceği yönünde. Ünlü sosyal medya servisinin CEO’su Mark Zuckerberg, konuyla ilgili Reuters’in sorularını yanıtladı.

 


Mark Zuckerberg

Zuckerberg, söylentileri kesin bir dille yalanlarken, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Herşeyden önce biz bir donanım üreticisi değiliz. İkincisi amacımız fiziksel ürünler satmak değil. Amacımız, insanlar arasındaki ilişkileri güçlendirip sosyal yatırımlarda bulunmak. Cep telefonu üreteceğimiz yönündeki dedikodular gerçeği yansıtmıyor.”

:: Facebook, cep telefonu üretmeye karar verse sektörde başarılı olabilir mi?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Facebook, Cep Telefonu Üretecek mi? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook, Cep Telefonu Üretecek mi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook, Cep Telefonu Üretecek mi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "