Okunma

Facebook Her Yerde


21 Eylül 2008 Pazar 15:37
Facebook Her Yerde

İlk duyurulduğunda akıllarda soru işaretleri oluşturan Facebook Connect‘in üzerindeki sis perdesi yavaş yavaş aralanıyor. Farklı sitelerde sadece Facebook hesabınız ile oturum açmayı mümkün kılan servis, ilk olarak CBS‘in online magazin sitesi The Insider ile açılışı yaptı. Artık Facebook arkadaşlarınızla Natalie Cole‘un hastaneye kaldırıldığını ilk nereden paylaşabileceğinizi biliyorsunuz. Diğer yandan The Insider‘da yaptığınız yorumlar da Facebook bildirimleriniz arasında görülebiliyor.

Açılış için ilginç bir tercih olsa da, The Insider‘da deneme şansı bulduğumuz Facebook Connect, bize tek bir şey anlatıyor: Bugüne kadar tanıdığımız herkes, artık sanal alemin her noktasında karşımıza çıkabilir.

:: Facebook Connect’i denediniz mi?

Bilgi İçin: Facebook
Yazan:
Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Facebook Her Yerde konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook Her Yerde ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook Her Yerde ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "