Okunma

Facebook masaüstü fotoğraf düzenleme uygulaması!


12 Şubat 2018 Pazartesi 17:30
Facebook masaüstü fotoğraf düzenleme uygulaması!

Facebook, geçtiğimiz günlerde hikayeler özelliğini kullanıcılara sunmuştu. Hikayeler özelliği gelmesiyle birlikte Facebook, yeni bir ivme kazandı ve kullanıcıları için çeşitli güncellemeler de yaptı. Bununla da kalmayıp, Facebook fotoğraf düzenleme uygulaması geliştirdi ve tüm detaylarıyla sizlerle.

Facebook fotoğraf düzenleme uygulaması ve detayları

Yeni gelen uygulama, standart resim yayınlama fotoğraf düzenleyicisini andırıyor. Ayrıca metin, renk filtreleri ve çıkartmalar ekleyerek, son resmi değiştirmek için çeşitli seçenekler sunuyor.

facebook fotoğraf düzenleme

Kullanıcılar, sağ alt köşede yer alan “Fotoğrafı Düzenle” düğmesini tıklayarak, hikayeler’in fotoğraf düzenleme aracına erişebilir ve diğer özelliklerin yanı sıra, farklı renk ve metin stillerine olanak sunabilir.

masaüstü facebook uygulaması

Bu uygulama kullanıcıları heyecanlandırabilir ve Facebook, bu noktada tuhaf bir pazarlama taktiğine başvurdu; Facebook uygulamasının en üstünde hikayeler bölümünü kullanmayan insanların soluk görüntülerini gösterdiği biliniyor.
fotoğraf düzenleme uygulaması

Son olarak Facebook, hikayeler özelliğini daha aktif hale getirmeye çalışıyor ve bu nedenle uygulamaya, çeşitli güncellemeler ya da özellikler gelebilir.

::Facebook masaüstü fotoğraf düzenleme uygulamasını kullandınız mı?
yazarNurullah Akbıyık

Teknolojiyi çok seven Nurullah, boş vakitlerinde yabancı dizi ve film izlemeye bayılır. Ayrıca oyun delisidir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

Geri bildirim