Okunma

Facebook Geçmişi Anlatacak


31 Ekim 2010 Pazar 14:00
Facebook Geçmişi Anlatacak

500 milyon aboneye sahip olan ünlü sosyal ağ Facebook, son zamanlarda açılan davalar ve güvenlik skandalları nedeniyle zor günler yaşıyor. Tüm bu krizleri atlatmak için ise site icraata yönelip içeriğini geliştiriyor. (Herkesin Facebook Hesabını Görün)

Geçtiğimiz aylarda insanların geçmişini hatırlması için zamanda yolculuk projesini başlatan Facebook şimdi bu özelliğin detaylarını artıracak.

 

 

Geçmişi Hatırlayacaksınız

Sayfalarda dolaşırken kendi arkadaşlarınızın ya da sizin etikenlediğiniz geçmiş fotoğrafları özel bir bölümde görüyordunuz. Bu sayede geçmişte ne gibi aktiveteler yaptığınızı hatırlayıp nostalji yaşıyordunuz.

Yeni özellikde ise Facebook arkadaşlarınızla olan ortak geçmişinizi özetleyecek. Kullanıcılar, arkadaşlarıyla hangi iletileri paylaştığını hangi konuları beğendiğini ve yorumladığını özel bir ekranda görebilecek.

Arkadaşlık sayfası adlı bu özel bölüm bir iki gün içerisinde aktif olacak. Kendi adınız ve arkadaşınızın isminin bulunduğu bu sayfanın nasıl tepki göreceği ise önümüzdeki haftalarda belli olacak.

:: Facebook’un yeni özellikleri sizce faydalı mı yoksa sadece göz boyama mı?

 

http://shiftdelete.net/tum-sosyal-aglari-bir-noktadan-yonetin-24722.htmlYeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Facebook Geçmişi Anlatacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook Geçmişi Anlatacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook Geçmişi Anlatacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "