Okunma

Facebook Gönderilerinizi Zamanlayın


31 Temmuz 2012 Salı 09:00
Facebook Gönderilerinizi Zamanlayın

Facebook‘un hayatımıza ne derecede girdiğini söylememize gerek yok sanırım. Artık yaptığımız tüm şeyleri sosyal medyadan paylaşıyor, arkadaşlarımızın da görmesini sağlıyoruz.

Ancak bazı durumlarda yaptığımız etkinlik sırasında gönderi yapmayı unutuyoruz, ya da şu saatte şunu yazıp arkadaşlarımla paylaşayım diyoruz fakat o an yapmayında yine unutuyoruz. Bunun önüne geçmek için Facebook’a planlı bir şekilde gönderi yapmanızı sağlayan Friendplan sitesini kullanabilirsiniz.

Siteye Facebook hesabınızla giriş yaptıktan sonra gönderi kısmına ileri tarihte yazmayı planladığımız gönderiyi yazıyoruz. Örneğin “şu an futbol oynuyor” ya da “Sinemada Batman’i izliyor” yazarak o etkinliğin saatine ayarlarsak, gönderi tam istediğimiz saatte yayımlanacak ve arkadaşlarımız da anlık olarak yorum yapabilecek.

Aklınıza güzel sözler geldiğinde ya da sayfanızdan periyodik olarak gönderiler paylaşıyorsanız bu sistemin işinize oldukça yarayabileceğini söyleyebiliriz.

Fotoğraf eklemek de mümkün

Gönderi ayarlarına herkese açık olup olmayacağını, göndereceğimiz konum bilgisini ayarlayabilir istersek fotoğraf yükleyerek bu fotoğrafı da zaman ayarlı paylaşabiliriz.

Yaklaşık bir senedir hizmet veren site yenilenen tasarımıyla birlikte çevrede ya da dünyada aynı etkinlikleri yapan kullanıcıları da bulabiliyor.

Siteye gitmek için buraya tıklayın

:: Facebook’a zaman ayarlı göndermek işinizi kolaylaştırır mı?
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Facebook Gönderilerinizi Zamanlayın”

  1. cheleby dedi ki:

    Ben ileri tarihe plan belirliyorum ama planım hala 0 görünüyor

" Facebook Gönderilerinizi Zamanlayın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook Gönderilerinizi Zamanlayın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook Gönderilerinizi Zamanlayın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "