Okunma

CityVille Yayınlandı


05 Aralık 2010 Pazar 10:30
CityVille Yayınlandı

FarmVille, Zynga Poker, Mafia Wars, Treasure Isle gibi oyunları yaparak adını duyuran Zynga, bu oyunlarla kalmayarak yeni çıkardığı oyununu yayınladı. Facebook’un en popüler uygulamaları listesinde ilk 5’te 4 uygulaması bulunan şirket, yeni yapımı ile ses getirmeyi amaçlıyor.

Fenomen haline gelen FarmVille, Zynga Poker gibi oyunların ardından Zynga, bu sefer kendi şehrimizi kurup yönetmemizi sağlayacak.

 

CityVille ile kendi şehrimizi kurabileceğiniz. İş merkezleri, binalar, sosyal alanlar gibi birçok bina yaparak binalardan elde ettiğimiz gelirler ile şehrimizi büyüteceğiz. Ayrıca arkadaşlarımıza hediye gönderip alabilecek ve onların şehirlerini ziyaret ederek ekstra gelir elde edebileceğiz. CityVille’e buradan ulaşabilirsiniz.

 

:: CityVille’i nasıl buldunuz?

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" CityVille Yayınlandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere CityVille Yayınlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda CityVille Yayınlandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "