Okunma

Facebook Hesabını Kapatmak İçin 45 Neden


03 Ocak 2011 Pazartesi 18:00
Facebook Hesabını Kapatmak İçin 45 Neden

Sosyal ağlar artık hayatımızın her anında fazlasıyla yer alıyor. Eğlencenin yanında işimiz için de çoğu zaman etkin olarak içersinde yer almak zorunda kaldığımız soysal medya, bazen insanları bıktıracak düzeyde rahatsız etmiyor da değil.


Hilmi Aydın Facebook Profilini Kapatmasın
adlı özel bir sayfa bile açılmış.

Facebook Değil Feybuk

Sosyal dünyanın tam da ortasında yer alan Facebook için bir Türk öğretmen ilginç bir işe imza atmış. Kendince Facebook hesabını kapatma nedenlerini sıralayan edebiyat öğretmeni, çevresindeki insanlara daha da önemlisi ise öğrencilerine ışık tutabilmeyi amaçlıyor muhtemelen.

“Kapatıyorum. Çünkü …” şeklinde maddeler sıralayan ve bu maddelerin içerisinde son dönemin popüler söylemlerine ve çevresindeki insanlara göndermelere yer veren “Edebiyatçının Biri”, “Feys” şeklindeki ifadesi ile de dikkat çekiyor.

“Edilgen olmaktan bıktım. Etken bir hayata yelken açacağım.” “”Evcilleştirilmiş magazin” de olsa magazin istemiyorum.” gibi ifadelerin yer aldığı maddelerin tamamına burada yer alan adresten erişebilirsiniz.

 

:: Facebook’ta geçirdiğiniz zamanın aşırı ve gereksiz olduğunu düşünüyor musunuz? Ortaya konan maddelerden en çok hangisini beğendiniz?

 
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Facebook Hesabını Kapatmak İçin 45 Neden konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook Hesabını Kapatmak İçin 45 Neden ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook Hesabını Kapatmak İçin 45 Neden ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "