Okunma

Facebook Hikayeler artık her yerde!


13 Kasım 2017 Pazartesi 23:59
Facebook Hikayeler artık her yerde!

Facebook, Messenger içerisinde yer alan Snapchat klonunu bundan böyle ana mobil uygulamasına bağlamış durumda. Artık Facebook’tan yapılan Hikaye paylaşımları anında Messenger uygulamasına da gönderilebilecek. Ayrıca özellik gruplara, etkinliklere ve sayfalara da ekleniyor.

Facebook Hikayeleri için değişim!

Sosyal medya devi, 24 saat içerisinde yok olan ve zamana göre sıralanan fotoğraf ile videoların paylaşımına izin veren özellik için daha kolay bir yol sunmak istediklerinin altını çiziyor. Bu yenilik sayesinde Hikaye paylaşımları tüm platformlar üzerinden gerçekleştirilmiş olacak.

Facebook

Ek olarak şirket, ağdaki bir grup veya etkinlik sayfasının üyeleri için herkes tarafından görülebilecek bir Hikaye gönderme olanağı da sağlıyor. Hikayeler özelliğinin basitleştirilmiş Facebook Lite uygulaması içerisine de dahil edildiği belirtelim. Sayfa yöneticileri ise önümüzdeki aylarda takipçileri için bu türde paylaşımlar yapabilecek. Kısacası farklı uygulamalar yerine tek bir yerden paylaşım kolaylığı özelliğin çok daha yaygınlaşmasını sağlayacak gibi gözüküyor.

:: Bu yenilik hakkında sizin düşünceleriniz neler?
yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

2 yorum - “Facebook Hikayeler artık her yerde!”

  1. İsmail dedi ki:

    Zaten yok muydu bu? ben aylardır görüyorum bu hikayeleri..

  2. birkarakteryaratmak dedi ki:

    ben de yaklaşık üc-4 aydır bu vardı, biraz geç kalmış bir haver olmuş

Geri bildirim