Okunma

Facebook Hikayeler masaüstünüze geliyor!


07 Eylül 2017 Perşembe 06:00
Facebook Hikayeler masaüstünüze geliyor!

Snapchat tarafından hayatımıza kazandırılan Hikayeler özelliği bildiğiniz gibi önce Instagram’a, ardından da WhatsApp ve Facebook Messenger uygulamalarına da eklenmişti. Fakat Messenger ve WhatsApp uygulamalarında pek de rağbet görmedi.

Hikayeler her yerde!

Facebook bu durumu düzeltebileceğini düşündüğü bir hamle yapıyor ve masaüstü PC’lerinizdeki tarayıcınızdan Facebook’a giriş yaptığınızda artık Hikayeler’i görebilmenize olanak tanımaya hazırlanıyor.

17-08/04/facebook-hikayeler-masaustu-pc-sdn-shiftdelete.jpg

Yukarıdaki ekran görüntüsünden de görebileceğiniz gibi Facebook’taki haber kaynağınıza girdiğinizde sağ üst bölümde yeni bir alan yaratılmış durumda. Burada Facebook Hikayeler’i kullananların paylaşımları yer alacak ve her zaman olduğu gibi 24 saatin ardından da yok olacak.

Bu hamlenin mobil platformda hiç ilgi görmeyen bu özelliği daha yaygın bir hale getirip getirmeyeceği ise merak konusu oldu denebilir. Zira insanlar bu iş için direkt olarak Instagram hesaplarını kullanıyorlar ve başka bir uygulamaya ihtiyaç duymadıkları da ortada.

:: Facebook’un bu hamlesini nasıl buldunuz?
yazarMurat Sağlam

Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Facebook Hikayeler masaüstünüze geliyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook Hikayeler masaüstünüze geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook Hikayeler masaüstünüze geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "