Okunma

Facebook Hikayeler bilgisayardan paylaşılabilecek!


19 Ocak 2018 Cuma 11:00
Facebook Hikayeler bilgisayardan paylaşılabilecek!

Facebook üzerinden hikaye yayınlamak için artık akıllı telefon zorunluluk olmaktan çıkıyor. Yakında Facebook Hikayeler özelliğini masaüstü bilgisayarınızdan kullanabileceksiniz.

Facebook Hikayeler masaüstü yüklemeleri için test ediliyor!

Sosyal medya devi tarafından kullanıcıların bilgisayarları ile görüntü ve video yükleyerek diğer kullanıcılarla hikayelerini paylaşması için test sürecine başlanmış durumda. Hem de bu özellik Haber Kaynağı üzerinden paylaşım veya web kamerası ile canlı yayın yapmak gibi kolay olacak.

Facebook Hikayeler

Hikayeler özelliğinin ilk olarak geçtiğimiz yılın Mart ayında sunulduğunu not olarak düşelim. Şirket hem mobil hem de masaüstü sürümler için hikaye görüntüleme sekmesi ile de dikkat çekmeye çalışmıştı. Ayrıca, Sonbahar’da Instagram hikayelerinin çapraz gönderi ile Facebook’ta da paylaşılması sağlanmıştı. Hatta son olarak, Messenger Day adlı hikayeler versiyonu ana uygulamaya taşınmıştı. Instagram Hikayeler gibi Facebook Hikayeler’in de sahiplenilmesi için gerçekleştirilen bu hamle başarılı olacak mı tabii ki zaman gösterecek.

Özelliğin tüm kullanıcılara ne zaman sunulacağı konusu ise belirsizliğini koruyor.

:: Facebook’un sunacağı bu yenilik sizce tutacak mı?
yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Facebook Hikayeler bilgisayardan paylaşılabilecek!”

  1. isa koç dedi ki:

    Olmazsa olmazımız dı, bi orası eksik kalmıştı. Ya şunları artık seçmeli yap facebook, bıktım artık her yerde bunları görmekten.

" Facebook Hikayeler bilgisayardan paylaşılabilecek! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook Hikayeler bilgisayardan paylaşılabilecek! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook Hikayeler bilgisayardan paylaşılabilecek! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "