Okunma

Facebook için özel yılbaşı kartları geldi!


20 Aralık 2016 Salı 14:51
Facebook için özel yılbaşı kartları geldi!

Facebook, yeni yıl yaklaşırken özel yılbaşı kartlarını kullanıma sundu. Özel olarak hazırlanan bu kartlar, Haber Kaynağı’nın en üstünde yer alacak ve insanlar beğendikleri kartı seçip, arkadaşları ve aileleriyle paylaşabilecek.

Facebook’ta yılbaşı kartları dönemi

Sosyal medya devi, uzun bir süredir insanların bir araya geldiği aktiviteler konusunda atılgan davranıyordu. İşte bu atılganlığın son aşaması da Facebook yılbaşı kartları oldu.

16-12/20/13344.jpg

Facebook yenilik hakkında yaptığı açıklamaya göre, yılbaşı kartları ile bu dönemde insanların moralini yükseltmeyi ve gülümsemelerini sağlamayı hedefliyor. Çeşitli seçeneklerin yer aldığı kartlardan dilediklerini seçenler, isterlerse özel bir mesaj yazıp aile ve arkadaşlarını etiketleyerek kartı Haber Kaynağı’nda paylaşabiliyor.

:: Facebook yılbaşı kartları hakkında ne düşünüyorsunuz?




yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Facebook için özel yılbaşı kartları geldi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook için özel yılbaşı kartları geldi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook için özel yılbaşı kartları geldi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "