Okunma

Facebook İstasyon Türkiye için bilgiler netleşti


03 Eylül 2019 Salı 13:17
Facebook İstasyon Türkiye için bilgiler netleşti

Facebook yalnızca bir sosyal medya platformu olmak istemiyor. Bunun için yatırımlarına ve geliştirmelerine devam eden şirket, ülkemizdeki ilk topluluk merkezinin sinyallerini geçtiğimiz günlerde vermişti. Facebook İstasyon Türkiye için bir süredir merakla beklenen bilgiler sonunda netlik kazandı.

Facebook İstasyon Türkiye açılıyor

Daha önce İstasyon‘un ülkemizde açılacağını duyurmuştuk. Ağustos ayının son günlerinde gündeme getirdiğimiz Facebook İstasyon için resmi duyuru yapıldı. 12 Eylül Perşembe günü açılış gerçekleştirilecek.

Farklı topluluklar, işletmeler, STK’lar ve gazeteciler için ortak bir çalışma ve bilgi paylaşımı alanı olmayı hedefleyen Facebook İstasyon, Facebook’un Türkiye’deki en büyük girişimlerinden biri olacak. Habitat ve TOBB işbirliğinin bir meyvesi olan merkezin açılışında Facebook Türkiye sözcülerinin yanında kamu temsilcileri de konuşmalar yapacak.

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan‘ın da katılacağı açılış etkinliğinden sonra İstasyon faaliyetine başlayacak.

Facebook İstasyon nerede?

Farklı programların hayata geçirileceği İstasyon, İstanbul Maslak‘ta yer alıyor. Özellikle kendi işletmelerini kurmak ya da topluluklarını büyütmek isteyen kişilere ihtiyaç duydukları dijital becerilerin öğretileceği merkezde, hayata geçirilecek olan programlarla her boyuttan işletmenin büyümesi ve istihdam artışı yapabilmesi sağlanacak.
yazarHazal Orta

2012 yılında editörlük kariyerine başlayan yazarın yolu yakın zamanda ShiftDelete.Net ile kesişti. Teknoloji gündemini yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan teknolojik gelişmeleri okurlara aktarıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Facebook İstasyon Türkiye için bilgiler netleşti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook İstasyon Türkiye için bilgiler netleşti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook İstasyon Türkiye için bilgiler netleşti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "