Okunma

Facebook: Kapatılmaktan Korkmuyoruz!


03 Kasım 2010 Çarşamba 17:00
Facebook: Kapatılmaktan Korkmuyoruz!

Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün, Amerika’daki temasları sırasında Facebook’a da ilginç bir ziyarette bulundu. Slikon Vadisi’ndeki merkezi ziyaret eden bakan, yetkilileri Türkiye’de yatırım yapmaya davet etti. Yöneticilerden Justin Osofsky ise “Türkiye bizim içim mühim bir pazar. Önerilere açığız. Tavsiyeleri dikkate alacağız.” şeklinde politik bir yanıt vermekle yetindi.

 

                                                                                          Justin Osofsky 

Osofsky, Facebook’un Türkiye’de kapatılacağına dair dedikoduları da cevapladı. Şirket yöneticisi, “Sitemizin kapatılacağına dair en ufak bir endişem yok. Türkiye’de 23 milyon Facebook kullanıcısı mevcut. Kapatılmaktan korkmuyoruz. Şunu da söylemeliyim ki; Türkiye, stratejik hedeflerimiz açısından çok önemli.” ifadelerini kullandı.

:: Obofsky’nin açıklamalarını nasıl değerlendiriyorsunuz? Sizce Facebook, ülkemize yatırım yapacak mı?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Facebook: Kapatılmaktan Korkmuyoruz! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook: Kapatılmaktan Korkmuyoruz! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook: Kapatılmaktan Korkmuyoruz! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "