Okunma

Facebook Karşıtları Tel Tel Dökülüyor


24 Kasım 2010 Çarşamba 08:00
Facebook Karşıtları Tel Tel Dökülüyor

Bu sebeple geçmiş dönemde gündeme gelen papaz erkek kilise asistanı ve karısıyla birlikte yaptığı üçlü seks partisiyle yine gündemde.

Din adamı Cedric Miller evlilik konseyi üzerindeki etkilerinden dolayı sosyal ağ sitesi Facebook karşıtlığını 1.5 yıldan beri sürdürüyor. Amerika Neptün kasabasındaki Hristiyanlığı yaşama kilisesi birliğinin 48 yaşındaki lideri Facebook’un eski tutkuları gün yüzüne çıkardığını iddia ederek 50 evli kilise üyesine hesaplarını silmeleri aksi takdirde kilisedeki pozisyonlarından istifa etmelerini istemişti.

Bunun etkisiyle dernek başkanı da bu hafta sitede ki hesabını silecekti ki Papaz Miller hakkında gelen haberler işleri karıştırdı. Miller’ın 2003 yılının Nisan ayında mahkemede verdiği ifade de karısıyla birlikte kilise asistanıyla evlilik dışı ilişkide bulunduğunu kabul ettiği ortaya çıktı. Miller, zaman zaman perşembe günleri çalışma toplantılarından, bazen de pazar günü ayinlerinden sonra bu oynaşmaların kendi evinde olduğunu kabul etmiş.

Bu gerçeklerin ortaya çıkmasının ardından Miller gazetelere; “geçmişinin çok acı verici bir şekilde yeniden yüzeye çıktığını” söyleyen bir eposta attı. Şimdi herkes Miller’ın Facebook konusundaki düşüncelerini değiştirip değiştirmeyeceğini merak ediyor.

:: Siz Facebook karşıtı mısınız?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Facebook Karşıtları Tel Tel Dökülüyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook Karşıtları Tel Tel Dökülüyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook Karşıtları Tel Tel Dökülüyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "