Okunma

Facebook Keşfet Akışı resmi çıkışını yapıyor!


20 Ekim 2017 Cuma 08:30
Facebook Keşfet Akışı resmi çıkışını yapıyor!

Facebook tarafından kullanıcıların yeni gönderileri keşfetmesini sağlamak üzere geliştirilmiş olan Keşfet Akışı sonunda resmi çıkışını gerçekleştiriyor. Peki, hem mobil hem de masaüstü web tarayıcılara gelecek özelliğin detayları neler?

Facebook Keşfet Akışı neler sunuyor?

Sosyal ağın test sürecini sürdürdüğü birçok özellikten birisi olan Keşfet Akışı, yeni şeyler keşfedilmesi için tasarlanmış bir Haber Akışı. Bu seçenek ile sadece arkadaşlarınızdan ve takip ettiğiniz sayfalardan gönderiler yerine herkese açık profillerden ve ilgilenebileceğiniz sayfalardan içerikler önünüze seriliyor.

Bu gönderiler belirli bir sayfa adı birlikte “Takipçileri Arasında Popüler” veya “Arkadaşlarınız Arasında Popüler” şeklindeki etiketlendirmeler bunların neden karşınıza çıktığı konusunda da sizi bilgilendirmiş oluyor.

Facebook Keşfet Akışı

Hiçbir kullanıcının Keşfet Akışı’nın bir başkasıyla aynı olmayacağını da belirtelim. Bu akış takip ettiğiniz sayfalar tabanlı olarak sizin özelleştirilmiş durumda. Ayrıca, arkadaşlarınızın neleri beğendiği de bunda etkili olacak. Örneğin arkadaşlarınız bir viral video beğendiğinde bunun da karşınıza çıkması olası.

Keşfet Akışı Facebook’un popüler gönderileri için bir manşet alanıyken Keşfet ise gruplar, yerler, öneriler, Wi-Fi noktaları ve bulabileceğiniz apayrı bir alan.

Bakalım, birçok sosyal medya platformunca sunulan Keşfet ve Keşfet Akışı kullanıcılar tarafından ilgi görecek mi?

:: Facebook’un yeni keşif özellikleri hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Facebook Keşfet Akışı resmi çıkışını yapıyor!”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  kesfetmek istiyorum

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Nasıl sileriz uygulamayı

 3. Hasann pazacı dedi ki:

  Kesfetmek istiyorum

 4. Hasan Pazarci dedi ki:

  Keşfetmek istiyoruz

" Facebook Keşfet Akışı resmi çıkışını yapıyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook Keşfet Akışı resmi çıkışını yapıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook Keşfet Akışı resmi çıkışını yapıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "