Okunma

Facebook Messenger eski mesajları canlandırıyor!


27 Kasım 2018 Salı 11:02
Facebook Messenger eski mesajları canlandırıyor!

Facebook Messenger ilginç bir hata ile karşımızda. Bazı kullanıcılar son zamanlarda gelen kutularında yıllar önceki mesajlarının yeni gibi göründüğünü bildiriyordu. Merak edilen konu ile ilgili açıklama ise Facebook cephesinden geldi.

Facebook Messenger eski mesajları yeni gibi gösteriyor!

Facebook platformu gittikçe kan kaybederken zaman zaman bir takım hatalarda gündeme gelmeye devam ediyor. Facebook Messenger’ı sadece kendi içerisinde değil de genel bir mesajlaşma uygulamasına dönüştürmeyi çalışmış ancak bu konuda pek başarılı olamamıştı.

Facebook’un rakiplerinin az olduğu ve popüler olduğu dönemlerde en önemli parçası olan Messenger ise ilginç bir hata ile gündemde. Söylenenlere göre bazı kullanıcılar çok eski kalmış konuşmaların yeni gibi tekrar karşılarına çıktığını ifade ediyor.

Facebook tarafından da doğrulanan bu durum için yetkililer: “Bazı kullanıcılarımız Facebook.com üzerinde eski mesajlarla karşılaşıyor. Bu durumun farkındayız ve en kısa sürede çözülmesi için çalışıyoruz. Söz konusu sorundan dolayı sıkıntı yaşayan kullanıcılarımızdan özür dileriz.” açıklamasını yaptı.

Bu duruma maruz kalan bazı kullanıcılar ise oldukça rahatsız. Zira unutmaya çalıştıkları eski bir arkadaşları veya kaybettikleri bir aile yakınlarından gelen mesaj, kişileri psikolojik olarak zor duruma sokabiliyor.

Yapılan açıklamayla sorunun yazılım güncellemelerinden kaynaklandığı ve en kısa sürede çözüleceği bilgisi de verildi.
yazarBekir Can Yumrutepe

Küçüklüğünden bu yana teknoloji tutkunu olan Bekir Can, 2014 yılının Ağustos ayından bu yana ShiftDelete.Net bünyesinde haberler ve makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Facebook Messenger eski mesajları canlandırıyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook Messenger eski mesajları canlandırıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook Messenger eski mesajları canlandırıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "