Okunma

Facebook Messenger ile bağış yapın


27 Ekim 2016 Perşembe 10:52
Facebook Messenger ile bağış yapın

Yeni trendleri ve teknolojileri yakından takip eden BKM Express, daha önce QR kod ile insanların saniyeler içerisinde bağış yapabilmesine olanak tanımıştı.

Facebook Messenger üzerinden bağış yapın

Şimdi ise son dönemin en gözde teknolojileriden biri olan chatbot’lar için atılım yapan şirket, Facebook Messenger üzerinden bağış yapılabilmesini sağlıyor.

16-10/27/bkm-chat-bot-2.jpg

Facebook Messenger‘da BKM Express sohbet ekranını açan kullanıcılar, BKM Express Destek Merkezi ile mesajlaşabiliyor veya BKM Express Messenger Bot aracılığıyla sadece birkaç adımda bağışta bulunabiliyor.

Sivil toplum kuruluşlarına tam destek

2015’te online alışverişlerde sepet tutarını yukarıya yuvarlayarak, seçilen sivil toplum kuruluşuna destek olmayı sağlayan bir işbirliğine imza atan BKM, daha sonra QR kod ile Kızılay, Mehmetçik Vakfı gibi sivil toplum kuruluşlarına bağış yapabilmeyi kolaylaştırmış ve teşvik etmişti.
yazarKerem Enginar

Özellikle akıllı telefonlar olmak üzere uzun süredir en yeni mobil ürünleri inceleyen Kerem, bunun yanı sıra donanım ürünleriyle de ilgileniyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Facebook Messenger ile bağış yapın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook Messenger ile bağış yapın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook Messenger ile bağış yapın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "