Okunma

Facebook Messenger Yenilendi !


13 Mayıs 2009 Çarşamba 23:17
Facebook Messenger Yenilendi !

Facebook, yaptığı yeniliklerle beraber 2008 Nisan ayında aktif ettiği Facebook Messenger‘a ilk köklü değişikliği yaptı ve kullanıcılarını memnun edecek bazı güncellemeler getirdi.

Arkadaş Listeleri

Getirilen arkadaş listeleri özelliğiyle, sohbet listenizde sadece bazı gruptaki arkadaşlarınızın bulunmasını sağlayabiliyorsunuz. Bu yenilik özellikle arkadaş listesinde oldukça fazla kişi barındıranları sevindirecek gibi gözüküyor.


Gruba Çevrimdışı Ol

Özellikle işyerinde Facebook kullananların hiç kuşkusuz ki en büyük derdi, listelerindeki patronlarına yakalanmaktır. Bu sorunu da bazı gruplara çevrimdışı gözükerek giderebiliyorsunuz.


Yeni Seçenekler

Seçenekler kısmında çok fazla yenilik olmamakla beraber, listelerinizi sıralayabileceğiniz bir link seçenekler sayfasına eklenmiş durumda. Bu seçenek sayesinde arkadaş listenizi istediğiniz gibi sıralayabiliyorsunuz.

:: Sizce Facebook Messenger MSN’i tahtından indirebilir mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Facebook Messenger Yenilendi !”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    çevrim dışı olcem şimdi bn

  2. SDN Okuru dedi ki:

    siteniz cok dikkat cekici tasarı***** seviyeye uygun bir dizaynı ***** zamandır istifade ettiğim indirme sitemden neredeyse vazgecmek ü***** kıyaslama yapmıyorum her sitenin rızkı ayrıdır.ama alışkanlıklar kolay kolay bırakılmı***** beye gelince çalışmalarında başarılar ***** bir sanatçı gibi poz vermiş kenan dogulu sandım ***** gelsin arkadaslar..

" Facebook Messenger Yenilendi ! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook Messenger Yenilendi ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook Messenger Yenilendi ! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "