Okunma

Facebook Telefon mu Yapıyor?


21 Eylül 2010 Salı 10:30
Facebook Telefon mu Yapıyor?

Dünyanın en popüler sosyal ağ sitesi Facebook’un kendi adını taşıyan bir akıllı telefon üzerinde çalıştığı iddia edildi. İddialara göre Facebook’un yazılım kısmını halledeceği modelin donanımı için üçüncü parti firmalarla çalışmalara başlandı. (Facebook Chat Genişliyor)

 

Cep telefonundan Facebook’a giriş oranı artıyor

Ucuz Bir Model

Facebook’un, daha önceden işletim sistemi tecrübesi olan yöneticileri Joe Hewitt ve Matthew Papakipos’un başında olduğu bir ekibin geliştireceği işletim sistemini kullanacak olan telefonun giriş seviyesinde bir model olacağı ve en fazla 50 $’lık fiyattan satılacağı belirtiliyor.

Elbette bütün bunlar şimdilik sadece bir iddiadan ibaret. Facebook tarafından konu hakkında yapılan açıklamada şirketin böyle bir proje üzerinde çalışmadığı, Facebook’un mevcut platformlar için kendini geliştirmeye devam edeceği belirtildi.

 

:: Facebook telefon yapsa sizce ilgi görür mü?

http://forum.shiftdelete.net/sdn-haberleri-makaleleri-yeni/172465-facebook-telefon-mu-yapiyor-new-post.html
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Facebook Telefon mu Yapıyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook Telefon mu Yapıyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook Telefon mu Yapıyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "