Okunma

Facebook Telefonu Üretilecek mi?


27 Temmuz 2012 Cuma 10:00
Facebook Telefonu Üretilecek mi?

Facebook’un klasikleşen mavi renginde bir akıllı telefon üretileceği ve Facebook Phone olarak adlandırılacağı iddiaları internette dolaşadursun, Mark Zuckerberg’in açıklamalarıyla Facebook telefonu bekleyenler hayal kırıklığına uğrayacak.

Zuckerberg’in açıklamalarına göre Facebook’un kısa ya da uzun vadede akıllı telefon üretmek gibi bir planı ne yazık ki bulunmuyor.

Mark Zuckerberg bu konuyla ilgili olarak; ‘Facebook’un bir akıllı telefon üretmesi gerçekten hiç de mantıklı bir fikir değil’ ifadesini kullandı ve Facebook’un akıllı telefonunu bekleyenlerin hayallerini suya düşürmüş oldu.

Aslına bakarsanız Facebook’un bu hamleyi gerçekleştirmemesi çok daha mantıklı görünüyor. Her ne kadar satış konusunda pek sıkıntı yaşamayacağı düşünülse de, donanımın üretilmesi konusunda sorunlar yaşayacağını da hesaba katmak gerekiyor.

:: Facebook’un telefon üretmesi sizce mantıklı mı?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

8 yorum - “Facebook Telefonu Üretilecek mi?”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Cok onemliydi.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Tasarimi kim hazırlamişssa burdan ellerine sağlık diyorum.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  oha lan tasarım mükemmel ötesi

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Mantıklı düşünmüş Mark 🙂 ne gerek varrr

 5. SDN Okuru dedi ki:

  gerekmiyor ki
  zaten piyasada onca akıllı telefon var. milletimiz gösteriş için alırdı

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Temsili resimdeki cihaz harika be Mark

 7. SDN Okuru dedi ki:

  yalnız tasarım çok hoş olmuş 🙂

 8. abidinkumas dedi ki:

  Blog yazın, Tweet atın ama Facebook’tan uzak durun.

" Facebook Telefonu Üretilecek mi? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook Telefonu Üretilecek mi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook Telefonu Üretilecek mi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "