Okunma

Facebook Twitter’a Özenirse


05 Mayıs 2009 Salı 14:55
Facebook Twitter’a Özenirse

Yaptığı her yenilik, mevcut kullanıcılardan tepki alan Facebook, bu sefer herkesin hoşuna gidebilecek bir uygulamaya imza attı. Ana sayfadaki haber akışını gerçek zamanlı hale getiren sosyal ağda, bundan böyle siteyi yenilemeye gerek duymaksızın, değişiklikleri akıcı olarak görüntüleyebileceksiniz. Böylece Facebook, tıpkı Twitter gibi bir çeşit “mikro blog” özelliği de kazanmış oluyor.

Yeni özellik kademeli olarak yayınlanacağından, eğer henüz aktif haber akışını görüntüleyemiyorsanız, biraz sabretmenizde fayda var.

:: Facebook’un yeniliklerini beğeniyor musunuz?

Bilgi İçin : Facebook Blog
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Facebook Twitter’a Özenirse”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Bu özelliği yeni sayfaya geçerken zaten eklemişlerdi, sonra tekrar çıkardılar, şimdi tekrar işe yaramaz bir şekilde entegre ettiler. Değil mi?

" Facebook Twitter’a Özenirse konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook Twitter’a Özenirse ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook Twitter’a Özenirse ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "