Okunma

Facebook Uygulamaları Düzene Giriyor


17 Mayıs 2009 Pazar 09:06
Facebook Uygulamaları Düzene Giriyor

Facebook Developers’ta yer alan son açıklama, 52 binin üzerinde uygulamanın yer aldığı sosyal ağda istediğini bulmakta zorluk çeken kullanıcılara ilaç gibi gelecek. Facebook ekibi, kaliteli uygulamalar ile gereksiz uygulamaları ayırmak için yeni bir sistem üzerinde çalışıyor.

Geliştiriciler Kesenin Ağzını Açacak

Sosyal ağın standartlarına uygun olan çalışmaların, uygulama sayfasında üst sıralarda görüntülenmesini öngören plan, bu amaçla geliştiricilerin belirli bir ücret karşılığı “Facebook onaylı” uygulamalar sunmasını sağlayacak. Böylece hem Facebook daha fazla kazanacak, hem geliştiriciler reklamlarını daha iyi yapacak. Son kullanıcılar ise daha başarılı uygulamaları kolay bulabilecek.

İki yıldır ilk kez değiştirilecek olan uygulamala kategorisinin yanı sıra, uygulama rehberi de arkadaşlarınızın son zamanlarda kullandığı uygulamaları gösteren bir haber akışına sahip olacak. Bakalım bu yenilikler, kullanıcıları Facebook’tan soğutan “spam uygulamalara” çözüm getirebilecek mi.

:: Facebook’ta en sinir olduğunuz uygulama hangisi?

Bilgi İçin : Facebook Developers
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Facebook Uygulamaları Düzene Giriyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook Uygulamaları Düzene Giriyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook Uygulamaları Düzene Giriyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "