Okunma

Türkler Oyunseverlikte Birinci Oldu


26 Kasım 2010 Cuma 12:00
Türkler Oyunseverlikte Birinci Oldu

Windows Live Messenger’in yeni versiyonu ile birlikte oyuncular Facebook  ve MSN arkadaşlarınyla tek paltform üzerinden oyun oynamaya başladı. Kısa süre önce açıklanan bu özelliğin ilk 6 gün kullanım rakamları Microsoft tarafından açıklandı. (Microsoft’tan Yeni Oyun Platformu!)

 

 

 

Sosyal Ağlarla Ortaklaşa Çalışıyor

Firmanın açıkalmasına göre 28 milyon, Windows Live Messenger üyesi içerisinde en çok oyunlara ilgi gösteren millet Türkler oldu.

Şimdilik 11 ülkede işlevsel olan bu özellik oyunculara daha sosyal bir platform sunmayı hedefliyor. Listedeki insanların, oyun bilgilerine bakmaya izin veren sistem, bu medyan okumaları kimin kazandığını ilgili kişilerin duvarlarına otomatik olarak yolluyor.

:: Yeni Windows Live Messenger’ın bu özelliklerini gördünüz mü?

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Türkler Oyunseverlikte Birinci Oldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türkler Oyunseverlikte Birinci Oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türkler Oyunseverlikte Birinci Oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "