Okunma

Facebook Yardım Eli Uzatıyor


17 Mayıs 2011 Salı 20:00
Facebook Yardım Eli Uzatıyor

Facebook hayır işleri yapmaya karar verdi. Şirkete bir getirisi olmayacak olan uygulamalar ve sayfalar sayesinde yardıma muhtaçlar için çalışmalar yürüten sosyal ağ sitesi, bir ilke de imza atıyor.

Facebook Muhtacın Yanında

Mashable’ın haberine göre, Resource Center adıyla kurulan hayır işleri yapılanması, kâr amacı gütmeyen bir oluşum. UNICEF Amerika, (RED) ve Water.org gibi kuruluşlarla şimdiden bir araya gelmiş olan yapılanma, bu organizasyonlar için bir buluşma noktası haline gelmiş durumda.

Tavsiyeler, haberler, bilgilendirmeler, başarı hikayeleri gibi verilerin paylaşıldığı Resource Center, şimdiden 410.000 “Like” (Beğeni) almış durumda!

Benzer tüm sitelerin de, bunun gibi işlere elini atması dileğiyle.

:: Facebook’un bu hamlesi hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarBurçin Aygün

Teknoloji dünyası'nın amansız takipçisi olan Burçin bir yandan da oyun evreninden de uzak kalmıyor ve tüm haberleri sizler için araştırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Facebook Yardım Eli Uzatıyor”

  1. MtHan dedi ki:

    Çok hayırsever olmak istiyorlarsa Yıllık kazançlarının %1ini afrika da açlıktan ölmek üzere olan kişilere yardım etmekte kullansınlar… Boş beleş işlerle yardım edilmez.

  2. ResHaT dedi ki:

    en azından saçma sapan şeylere saçmıyorlar paraları

  3. vladislav dedi ki:

    Adamlar paraları nereye saçacaklarını şaşırdılar o derece :p

" Facebook Yardım Eli Uzatıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook Yardım Eli Uzatıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook Yardım Eli Uzatıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "