Okunma

Facebook Yine Tasarım Değiştiriyor


05 Mart 2009 Perşembe 08:14
Facebook Yine Tasarım Değiştiriyor

Facebook giriş sayfanızda, arkadaşlarınızın eylemlerini gerçek zamanlı olarak görmek ister miydiniz? Sosyal ağın planları arasında tasarımı yenileyerek, kullanıcılara daha fazla seçeneği gerçek zamanlı olarak sunmak yer alıyor.

Olaylar bölümünde görüntülemek istediklerinizi gruplara veya belirli uygulamalara göre filtre edebileceğiniz yeni tasarımda, ayrıca Sayfalar(Pages) sistemi de kullanıcı profillerine benzer şekilde güncellemelerde görünecek. Yeni tasarımın önümüzdeki çarşambaya kadar tüm hesaplarda aktif hale gelmesi bekleniyor.

:: Facebook’un mevcut tasarımından memnun muydunuz?

Bilgi İçin : Facebook
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Facebook Yine Tasarım Değiştiriyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    yenilik her zaman iyidir mantığını savunan insanlardanım ki bunu 2008 içerisinde de yaşadık ama bu değişikliği sevmedim pek.. iki gündür cevap aradığım soru ise, kendi duvarıma bir wall post yazdığım zaman aynı zamanda status kısmında da yayınlanıyor olması. kendi duvarımda kimseye cevap yazamayacağız anlaşılan..

" Facebook Yine Tasarım Değiştiriyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook Yine Tasarım Değiştiriyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook Yine Tasarım Değiştiriyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "