Okunma

Facebook Yönticileri Bu Toplantıda Konuşmacı Olacak


05 Ekim 2010 Salı 11:45
Facebook Yönticileri Bu Toplantıda Konuşmacı Olacak

Yasaklara ve olumsuz olaylara rağmen ülkemizdeki internet sektörü büyük bir hızla büyümeye devam ediyor. Türkiye kaynaklı bir çok site dünya çapında büyük ün kazanırken, yabancıların ülkemize olan ilgisi de aynı hızla artıyor.(Web 3.0 Nedir?)

Webrazzi tarafından düzenlenen, Dijital Ekonomi ve Sosyal Medya adlı toplantı yabancıların ülkemize gösterdiği ilginin kanıtı olacak konukları ağırlayacak.

 

 

Sosyal Medyanın Uzmanları Konuşma Yapacak

Bu yıl ilk kez kapılarını açacak olan Webrazzi Summit organizasyonunda Facebook Uluslararası İş Geliştirme’den sorumlu üst düzey yöneticisi Christian Hernandez Gallardo, Facebook istatistikleri konusunda markaların son dönemlerdeki popüler şirketi Facebakers’ın kurucu ortağı Jan Rezab, comScore Avrupa Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Mike Read ve Techcrunch Avrupa Editörü Mike Butcher birer konuşma yapacak.

Toplantıda ayrıca, yakında yayın hayatına başlayacak olan sosyal oyun FlipLife‘ın da yapımcılarından İbrahim Evşan’da özel bir lansman düzenleyecek.

Webrazzi’nin bu organizasyonuyla ilgili detaylı bilgiyi şu adrese tıklayarak alabilrisiniz.

:: Webrazzi’nin bu toplantısına katılacak mısınız?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Facebook Yönticileri Bu Toplantıda Konuşmacı Olacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook Yönticileri Bu Toplantıda Konuşmacı Olacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook Yönticileri Bu Toplantıda Konuşmacı Olacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "