Okunma

Facebook’a yok artık dedirten yenilik!


04 Mayıs 2017 Perşembe 11:00
Facebook’a yok artık dedirten yenilik!

Facebook’ta beğen butonunun alternatifi olarak eklenen beş farklı duyguyu içeren ifadeler artık her yerde karşımıza çıkıyor.

Çoğu kişi tarafından oldukça sevilen bu ifadeler, kimileri tarafından da beğen butonunun yerini aldığından beridir sevilmiyor. Fakat gerçek şu ki Facebook, bu ifadeleri getirerek kullanıcılara duygularını daha iyi ifade etme şansı tanıdı.

Facebook yorumlarına yenilik!

Geride bıraktığımız mart ayında Messenger’da da yeni bir güncelleme ile yerini alan Facebook ifadeleri, bugünden itibaren yorumlara kadar uzandı. Artık Facebook’ta yapılan yorumlara beş duyguyu barındıran ifadelerle tepkimizi gösterebileceğiz. Facebook yorumlarına gelen bu çeşitli duygu ifadeleriyle, yorumlardaki etkileşimlerde büyük bir artış olacak gibi duruyor.

17-05/04/facebook-yorumlarina-da-ifadeler-geldi.png

Gönderilerde tanıştığımız ifadeleri yorumlarda da yine aynı şekilde beğen butonuna basılı tutarak kullanabileceğiz. Ayrıca bir Facebook sözcüsü, insanların Facebook’taki konuşmalarında tepkilerini göstermek için daha fazla yol istediğini işittiklerini ve buna yönelik Facebook yorumlarına da ifadelerin getirildiğini belirtti. 

Facebook yorumlarına da eklenen ifadeler şu anda çeşitli yerlerde Facebook’un masaüstü sürümü üzerinden kullanılabilir durumda.  Ancak ne yazık ki şuan bu özellik her yerde kullanılabilir durumda değil.

Facebook’un masaüstü sürümünün yanı sıra mobil sürümüne ne zaman geleceği henüz belli olmayan bu yeniliği en kısa zamanda herkesin tüm platformlarda kullanabileceğini de belirtelim.

 :: Facebook ifadelerinin yorumlara da gelmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

13 yorum - “Facebook’a yok artık dedirten yenilik!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  23:27:17 Bende ondan bahsediyorum zaten aylardır yorumlarda bu emojileri kullanıyorum ve faceook hesabımda ki herkeste kullanıyor bunları.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Emojilerin üstüne bir tane daha emoji koyabilsek tam olacak hadi mark hadi olum!

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Ekleyecek ne kaldı baska

 4. SDN Okuru dedi ki:

  13:40 yorumlara yapılıyor yalnız ne ayından bahsediyorsun baban markta güncellemeyi ilk sana veriyor sanki daha yeni geldi

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Allah aşkına bu dediğiniz olay aylardır var zaten sizin yapacağınız habere sıçarım.

 6. SDN Okuru dedi ki:

  neden apple müzik uygulamasını eklemediniz

 7. SDN Okuru dedi ki:

  Gerçekten yok artık inanılmaz bir şey bu nasıl inanabilirim ki ben buna şaşkınlıktan kendimi kaybettim

 8. SDN Okuru dedi ki:

  Bu kadar boş bir haber olunca "Yok Artık!" deriz tabi normal bir durum.

 9. SDN Okuru dedi ki:

  pes dogrusu adamlar yapmis aga

 10. SDN Okuru dedi ki:

  Yok artık inanılmaz birşey

 11. SDN Okuru dedi ki:

  bu haberin nesi yok artık dememize vesile oldu anlamadım?

 12. SDN Okuru dedi ki:

  yok artık

" Facebook’a yok artık dedirten yenilik! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook’a yok artık dedirten yenilik! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook’a yok artık dedirten yenilik! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "