Okunma

Facebook’a Resim Yükleme Hızlanacak


11 Şubat 2010 Perşembe 12:29
Facebook’a Resim Yükleme Hızlanacak

Sosyal paylaşım platformaları arasında en çok kullanılanlardan Facebook‘un, bu kadar popüler olmasının sebebi sadece büyük bir sosyal ağa sahip olması değil, şüphesiz içerdiği uygulamaların da ilham kaynağı olmasıdır. Flickr, Webshoots gibi birçok fotoğraf paylaşım sitelerini geride bırakan Facebook’a, her yıl milyonlarca resim yükleniyor. Fakat bu fotoğrafları eklemek bazen epey can sıkıcı olabiliyor. Bu yüzden Facebook ekibi, bu soruna yeni bir çözüm buldu.

Tasarımını değiştirmesinden sadece günler geçtikten sonra, bu yeni özellik kullanıcıları epeyce rahatlatacak. Şu anda mevcut iki tane fotoğraf yükleme uygulaması bulunuyor. Fakat yapılan açıklamalara göre yakın zamanda bu uygulamalar daha kullanışlı hale gelecek. Yeni uygulama sayesinde kullanıcılar, resimler ardı ardına yüklenirken aynı zamanda Facebook üzerinden farklı işlemler yapabilecek. Aynı zamanda fotoğraf yükleme hızı normalden daha fazla olacak.

:: Facebook’a fotoğraf yüklerken problem yaşıyor musunuz?

Yazan: Kağan Koçdemir




yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Facebook’a Resim Yükleme Hızlanacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook’a Resim Yükleme Hızlanacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook’a Resim Yükleme Hızlanacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "