Okunma

Facebook’dan Lookback’e Güncelleme


09 Şubat 2014 Pazar 10:00
Facebook’dan Lookback’e Güncelleme
Ünlü sosyal paylaşım platformu Facebook 10.yılını kutlarken tüm profillere “Look Back” adı altında bir jest yaptı. “Look Back” Facebook’a kayıt olduğunuz ilk günden bugüne sizin için önemli olan bir takım olayları konu almakta. Her kullanıcıya özel olarak hazırlanan bu videolar kaynak Facebook olunca hızlı bir şekilde yayılmaya başladı. Çoğu kişi bu durumu yeni bir virüs zannetti. Ancak cesareti olupta tıklayanlar oldukça duygusal anlar yaşadı ancak kendi Look Back videosundan memnun olmayanlarda vardı elbet. 
Facebook doğum günü süprizinin yetişebilmesi için biraz acele etmiş olsa gerek ambalaj açıldığında ilk deneyen kullanıcılar “düzenle / edit” butonunu göremediler. Bunun üzerine facebook yüz binlerce geri bildirim aldı. Kötüde olmadı Look Back videoları kullanıcılar tarafından düzenlenebilir hale getirildi.
Sizler kendi Look Back videonuza buradan ulaşabilirsiniz. Eğer düzenlemek istiyorsanız buraya buyrun.
:: Kendi Look Back videonuzu beğendiniz mi?

Ünlü sosyal paylaşım platformu Facebook, 10.yılını kutlarken tüm profillere “Lookback” adı altında bir jest yaptı. “Lookback“, Facebook‘a kayıt olduğunuz ilk günden bugüne sizin için önemli olan bir takım olayları konu alan bir video. Her kullanıcıya özel olarak hazırlanan bu videolar, kaynak Facebook olunca hızlı bir şekilde yayılmaya başladı.

Çoğu kişi bu durumu yeni bir virüs zannetti. Ancak cesareti olupta tıklayanlar oldukça duygusal anlar yaşadı; ancak kendi “Lookback” videosundan memnun olmayanlarda vardı.

Facebook doğum günü süprizinin yetişebilmesi için biraz acele etmiş olsa gerek, ambalajı ilk açan kullanıcılar “düzenle / edit” butonunu göremediler. Bunun üzerine Facebook yüz binlerce geri bildirim aldı. Kötüde olmadı. Küçük bir güncelleme ile “Lookback” videoları kullanıcılar tarafından düzenlenebilir hale getirildi.

Sizler kendi “Lookback” videonuza buradan ulaşabilirsiniz. Yok böyle olmadı benim “Lookback” videom çok kötü olmuş diyenlerdenseniz düzenlemek için buraya buyrun.

:: Kendi “Lookback” videonuzu beğendiniz mi?

 
yazarMert Aliefendioğlu

Çok sayıda radyo kanalında 10 yılı aşkın süredir editörlük ve DJ'lik yapan yazar; fotoğraf, bilim, sinema ve teknolojiye yoğun şekilde ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

10 yorum - “Facebook’dan Lookback’e Güncelleme”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Nasıl kuruluyor onu bile biomiyom

 2. SDN Okuru dedi ki:

  bizimki hiç çıkmadı bile

 3. SDN Okuru dedi ki:

  “Çoğu kişi bu durumu yeni bir virüs zannetti. Ancak cesareti olupta tıklayanlar oldukça duygusal anlar yaşadı; ancak kendi “Lookback” videosundan memnun olmayanlarda vardı.”
  bu bölümü aynen yaşadım ilk arkadaşım yapmış virüs olabilir diye söyledim yok facebook tan yapılıyor dedi bende yaptım beğenmedim hiç çok iyi oldu bu düzenleme olayı 🙂

 4. SDN Okuru dedi ki:

  yıllar önce sildiğim fotoğraflar lookback te gözüküyor buda facebook un fotoğraflarımızı biz silsek dahi silmediğini gösteriyor, zaten nadir kullanıyodum daha da kullanmam facebook u

 5. SDN Okuru dedi ki:

  düzenleme yapıyorum ama işlemiyor.

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Maalesef düzenleme sayfası açılmıyor!

 7. SDN Okuru dedi ki:

  Facebok nine işi oldu artık

 8. SDN Okuru dedi ki:

  Bende video felan gözükmüyor.

 9. SDN Okuru dedi ki:

  Evet çok daha iyi oldu.

 10. SDN Okuru dedi ki:

  benim hala yok

" Facebook’dan Lookback’e Güncelleme konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook’dan Lookback’e Güncelleme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook’dan Lookback’e Güncelleme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "