Okunma

Facebook’la Uyumlu Skype Sürümü


15 Ekim 2010 Cuma 08:00
Facebook’la Uyumlu Skype Sürümü

Popüler görüntülü sohbet programı Skype bir süredir sosyal ağlara destek verecek yeni bir sürüm üzerinde çalışıyordu. Firma en sonunda internet kullanıcılarının merakla beklediği bu sürümü yayınladı.(Skype Artık Android’de)

Skype’ın basına duyurduğu bu sürüm Facebook’la ortaklaşa çalışan özelliklere sahip. Programın yeni versiyonunda eklenen yenilikler ise şöyle;

Hangi Özellikler Eklendi?

  • Facebook Haber Kaynağı ile Skype’taki Facebook telefon defteri artık bütünleşti. Böylece, programın kullanıcıları tanıdıkları herkese tek bir bölümden ulaşabilecek. 

 

  • Yeni arayüz tasarımı, sesli ve görüntülü aramaların, anında mesajlaşmanın, ekran ve dosya paylaşımını ve menüler arası dolaşımı kolaylaştırmış.

 

Skype’ın Yeni Sürümüne Ulaşmak İçin Tıklayınız

 

  • Skype kullanıcıları, beta sürümü olarak sunulan yeni çoklu görüntülü arama özelliği sayesinde birden fazla aile ferdiyle veya arkadaşlarıyla görüntülü olarak görüşebiliyor

 

  • Kullanıcı Facebook hesaplarında olup biteni Skype üzerinden takip edebilecek. Kişilerin profillerine ve fotoğraflarına Skype üzerinden yorum yapmak da mümkün olacak. 

 

  • Facebook’daki kişilere SMS atmak ve onların cep telefonlarını aramak programa eklendi. 

:: Skype’ın yeni sürümünün getirdiği özellikleri beğendiniz mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Facebook’la Uyumlu Skype Sürümü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook’la Uyumlu Skype Sürümü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook’la Uyumlu Skype Sürümü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "