Okunma

Facebook’ta Sahte Hesaba Karşı Engel


17 Şubat 2011 Perşembe 12:00
Facebook’ta Sahte Hesaba Karşı Engel

500 milyon üyesiyle birlikte Facebook artık dünyanın en büyük internet güçlerinden biri. Durum böyle olunca, hesabınızın güvenliği de normalden daha önemli hale geliyor.

Hesabınızı çalan ya da kopyalayan birisi tüm arkadaş listenizi rahatlıkla kandırabilir. E-Güven firmasının yeni ürünü bu konuda tüketicilere fayda sağlayacak özlelliğe sahip.

Sistem Nasıl Çalışıyor?

Sanal imzanın Facebook üzerine uyarlanmış hali olan GerçeXiz kullanıcıların gerçekliklerini ispatlamalarını sağlıyor. Kişisel imzalarını belirleyen kullanıcılar profillerine girerken bu uygulamayı kullanıyor.

Uygulama ise bu dijital imza kullanan profillere güvenli damgası veriyor. Uygulamaya bu adresten ulaşabilirsiniz.

:: Bu sistemi kullanıp profilnizie güvenliye almak ister misiniz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Facebook’ta Sahte Hesaba Karşı Engel konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook’ta Sahte Hesaba Karşı Engel ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook’ta Sahte Hesaba Karşı Engel ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "