Okunma

Facebook’taki Tumblr Yenilendi


03 Nisan 2012 Salı 07:00
Facebook’taki Tumblr Yenilendi

Yeni nesil blog olarak ortaya çıkan ve çok hızlı bir şekilde büyük ilgi gören Tumblr, Facebook içerisindeki eklentisini düzenleyerek Timeline yani Zaman Tüneli profil sayfalarına uygun hale geldi. Bundan böyle Tumblr hesabınızla Facebook hesabınızı birleştirdiyseniz ve profiliniz Timeline şeklindeyse Tumblr gönderileriniz çok daha düzenli bir şekilde gözükecek.

Resimde de görmüş olduğunuz gibi Timeline sayfanızda Tumblr adında bir kutu açılacak ve son aktiviteleriniz ile son gönderileriniz düzenli, alt alta şekilde bu kutuda yer alacak. 

Facebook’un Timeline profil sayfaları pek sevilmese de bu tarz düzenli kutular getirmesi amacıyla birçok firma tarafından fazlasıyla kullanılıyor.

:: Tumblr kullanıyor musunuz?

 
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Facebook’taki Tumblr Yenilendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook’taki Tumblr Yenilendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook’taki Tumblr Yenilendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "