Okunma

Facebook’tan Doktor Randevusu Alın!


18 Eylül 2013 Çarşamba 07:30
Facebook’tan Doktor Randevusu Alın!

Canped, “Canped ile Biz Bir AileyizFacebook sayfasında yaklaşık iki yıldır hasta yakınlarının buluşma noktası olmayı başardı. Özellikle Alzheimer hastalarının yakınlarına pek çok konuda çözüm getirmeyi amaçlayan sayfa, hasta yakınlarının birbirleriyle dayanışma sağlaması için de sosyal medyadaki en güçlü platformlardan biri oldu.

Canped’in dijital ajansı, hasta yakınlarının en büyük ihtiyaçlarının bir uzmandan alacakları yanıtlar iç görüsünden yola çıkarak, Canped markası için takipçilerin en kolay yoldan bir uzmanla iletişime geçebilecekleri bir Facebook uygulaması geliştirdi.Canped ile Biz Bir Aileyiz sayfası üzerinden uygulamanın detaylarına ulaşabilirsiniz.

Kullanıcıların her birinin hasta yakını olduğu dikkate alınarak kurgulanan uygulamanın olabildiğince yalın tutulmasına özen gösterildi. Sadece iki adımda sorularını ileten kullanıcılar, yanıtları ise doktorun kendilerine gönderdikleri e-posta ile alıyorlar.

Başlayan kampanya için Nöroloji Uzmanı Dr. Deniz Mataracı Çevik ile anlaşan Canped, ilerleyen dönemlerde de hasta yakınlarını farklı alanlarda uzman doktorlar ile buluşturmayı planlıyor.

 :: Canped ile Biz Bir Aileyiz Facebook sayfası üzerinden ulaşılan uygulama hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarFerhat Verdi

Gazetecilik mezunu; tüketici elektroniği ve fotoğraf odaklı çok sayıda dergide editörlük yaptı. Mobil işletim sistemlerine, müzik ve tasarıma yoğun ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Facebook’tan Doktor Randevusu Alın!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Bu tür sosyal medya faaliyetlerini büyük şirketlerden büyük markalardan da bekleriz sürekli para kazanmakla olmaz

" Facebook’tan Doktor Randevusu Alın! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook’tan Doktor Randevusu Alın! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook’tan Doktor Randevusu Alın! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "