Okunma

Facebook’tan Savaş Yayını Yaptılar


04 Mart 2010 Perşembe 11:19
Facebook’tan Savaş Yayını Yaptılar

Sosyal ağ servisleri, amaçlarının dışında kullanılmaya devam ediyor. Facebook üyesi bir İsrailli asker, Filistin’e yapacakları saldırırıyı an ve an, sanki çok iyi bir iş yapıyorlarcasına Facebook’tan bildirdi. Bu da saldırının iptaline neden oldu.

 

Diğer askerler, bu absürd durumu fark edip saldırıyı iptal ettiler. Ordudan atılan askerin “vatan hainliği” ile sorgulanması ve hakkında “casus kovuşturması” yapılması da gündemde.

:: Facebook ve ordu ilişkisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

 
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Facebook’tan Savaş Yayını Yaptılar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook’tan Savaş Yayını Yaptılar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook’tan Savaş Yayını Yaptılar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "