Okunma

Facebook’un 1800 Yılı Sorunu Çözüldü


08 Mart 2012 Perşembe 10:00
Facebook’un 1800 Yılı Sorunu Çözüldü

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz hafta Facebook Timeline tasarımına geçen markaların yaşadığı soruna bir haberimizde yer vermiştik. Aralarında ABD Ordusu gibi köklü kuruluşların da olduğu bir kesim, markalarının 1800’den önceki faaliyetlerini Timeline’da gösteremediklerini duyurmuştu.

Gelen şikayetler üzerine Facebook ekibi de sorunu farketmiş ve duruma basit bir çözüm ile el koydu.

  

Markalar, artık Timeline sayfalarını 1000 yılına kadar istedikleri gibi düzenleyebiliyor. Çarşamba akşamı gelen bu düzenleme ile birlikte markalar da söz konusu sıkıntıdan kurtulmuş gibi görünüyor.

İster istemez 1000 yılından öncesine erişimin gerekebileceği sayfalar olup olmadığı sorusu da akıllarımıza takılmadı desek yalan söylemiş oluruz. 1000 yıl önce kurulup bugün ayakta olan markalar yoksa da 1000 yılından önce doğmuş olan önemli kişilerin Facebook sayfaları için de benzer bir düzenleme yapılıp yapılmayacağı merak konusu.

:: Sizce bu çözüm yeterli olacak mı?
yazarErdem Yaşar

Editörlüğe 2007 yılında başlayan Erdem, ilerleyen yıllarda odak noktasını mobil cihazlara ve sosyal medyaya çevirdi. İnternet olmadan yaşayamayanlardan.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Facebook’un 1800 Yılı Sorunu Çözüldü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook’un 1800 Yılı Sorunu Çözüldü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook’un 1800 Yılı Sorunu Çözüldü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "